هتل آپارتمان احسان مشهد :

هتل آپارتمان احسان مشهد در خیابان آزادی ، چهارراه شهدا ، کوچه شهید رازفر ، پلاک 18 واقع است .تلفن رزرو تور:88530609

هتل آپارتمان آجیلیان مشهد :

هتل آپارتمان آجیلیان مشهد در خیابان امام رضا ، خیابان عنصری ، عنصری 9 واقع است .تلفن رزرو تور:88530609

هتل آپارتمان آیدا مشهد :

هتل آپارتمان آیدا مشهد با مدیریت آقای حسن ثابت حسینی در خیابان امام رضا (ع) ، امام رضا 5 ،کوچه شهید جوانمرد ، جنب مسجد حسینی ، پلاک 50 واقع است.تلفن رزرو تور:88530609

هتل آپارتمان ابریشم مشهد :

هتل آپارتمان ابریشم مشهد در خیابان امام رضا ، کوچه کربلا ، پلاک 98 واقع است و فاصله آن تا حرم 4 دقیقه پیاده روی می باشد .
کافی شاپ این هتل به صورت شبانه روزی باز می باشد و رستوران فیروزه هتل ابریشم با سرو انواع غذاهای ایرانی و فرنگی در محیطی زیبا و دلپذیر پذیرای میهمانان گرامی می باشد. هتل آپارتمان ابریشم در نزدیکترین مکان به حرم مطهر حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) و بازارهای مرکزی مشهد است.
    امکانات :
  • آپارتمانهای یک خوابه
  • آپارتمانهای کانکت
  • سوئیت
  • کلیه واحد ها مجهز به کولر گازی٬تلفن سانترال٬ماهواره و ویدئوی مرکزی و پارکینگ می باشد

تلفن رزرو تور:88530609

هتل آپارتمان آنا مشهد :

کلیه اتاقهای هتل آپارتمان آنا مشهد تمیز و راحت می باشد.خدمات کارکنان متعهد و حرفه ای هتل موجب شده تا هتل به هدف نهایی تمام گردشگران تبدیل شود.میهمانان میتوانند در استخر روباز هتل ، به آبتنی بپردازند.اتومبيل کرايه نيز بنا به درخواست ميهمانان، در اختيار آنان قرار خواهد گرفت.ميهمانان ميتوانند در فعاليت هايي نظير پرتاب دارت شرکت نمایند.
مدیریت هتل با آقای علی آریایی منفرد می باشد و هتل آنا در خیابان امام رضا (ع) چهارراه دانش دانش شرقی 12 كوچه سوم واقع است .تلفن رزرو تور:88530609